Ziedi vairumā cenas. Ziedu vairumcenas. Piegāde pa Rīgu un Latviju

Ziedi vairumā cenas. Sīka ziedu vairumtirdzniecība ar piegādi pa Rīgu un Latviju! Ziedu vairumcenas. Ziedi par vairumcenām. Vairumtirdzniecības bāze Rīgā

Ziedi vairumā cenas. Liels katalogs. Ziedu vairumcenas. Piegāde pa Rīgu un Latviju

Ziedi vairumā cenas. Vēlamā puķu izvēle. Ziedu vairumcenas. Liels katalogs, ziedi par vairumcenām. Piegāde pa Rīgu un Latviju. Noformējot preces Jūs varat pievienot grozā vienu preces kastes daudzumu. , ja pircējam ļoti nepieciešams tikai viens liels maiss ar ziediem, tur būs ,teiksim, tikai 10 sarkanās rozes. Apmaksa ar jebkuru metodi. Labs personāls un pārdomāts serviss. Jums ir iespēja pasūtīt ziedus no 1 kastes. Tas ir diezgan komfortabli un ekonomiski, pasūtiet mūsu ziedu vairumtirdzniecības bāzē, ja Jūs gribat piegādāt ļoti pieejamus un pirmreizējus ziedus.. Mūsu mājaslapā var nopirkt ziedus vairumā un mazumā par vislabāko cenu jebkurai gaumei. Ātra piegāde. Ziedu iepirkšana vairumā cenas. Vairumtirdzniecības bāze Rīgā. Lētākā ziedu bāze Rīgā. Ļoti ātra un uzmanīga ziedu vairuma atvešana. Ziedi bāzes. Ziedu bāze Rīgā. 24 stundas diennaktī. Ziedu bazes Rīgā. Puķu bāze jūrmalā. Ziedu bāze jūrmalā. Puķu vairumtirdzniecība jūrmalā. Ziedu bāze Rīgā. Ziedu vairumtirdzniecības bāze Latvija. Vairumtirdzniecības bāzes Rīgā. Pērciet ar prieku. Puķu bāze. Ziedu vairumtirdzniecības bāze Rīgā. Ziedu vairumtirdzniecība Rīgā. Ziedu vairumtirdzniecības bāzes Rīgā. Puķu bāze Rīgā. Svaiguma kontrole. Puķu bāzes Rīgā.

2
KLIENTU IEEJAIeeja
Reģistrācija
Paroles atjaunošana
2
+371 27 27 3227
Artilerijas iela 25,
Centra rajons, Rīga
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. Kā apmaksāt

Kā apmaksāt

Apmaksāt pasūtījumu var jebkurā Jums ērtā veidā. Skaidrā naudā vai ar bankas karti „Ziedu Bāze” pēc adreses: Rīga, Matīsa iela 8

Apmaksa ar VISA vai MasterCard kartēm

Tas ir viens no senākajiem un ierastākajiem apmaksas veidiem Internetā. Apmaksas sistēma ir aizsargāta no krāpnieciskām operācijām, tajā skaitā ar 3D-Secure tehnoloģiju- tā ir unikāla sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu Internetā un ir daļa no globālas MasterCard® SecureCode ™ Verified By Visa programmas. Pirms apmaksas Jums, kā saņēmējam, obligāti jāiepazīstinās ar lietošanas noteikumiem un jāsniedz savu piekrišanu.

Maksājumu drošība

Mūsu veikalā pasūtījumu var noformēt un apmaksāt caur internetu. Mēs Jums garantējam mūsu online veikalā veikto maksājumu drošību. Maksājumi tiek veikti ar pasaulē zināmu maksājumu kompāniju palīdzību. Pēc tam, kad izvēlēsieties pasūtījumu un maksājumu sistēmu, Jūs uzreiz nokļūsiet maksājumu sistēmas vietnē, kur arī veiksiet maksājumu. Lapa ir pasargāta no uzbrukumiem. 3DSecure plastmasas karšu apmaksas tehnoloģija Visa"Verified" programmas sastāvā ir drošs pirkumu drošības garants.

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā