Ziedu vairumbāzes Rīgā. Mēs uztraucamies par saviem pasūtītājiem

Ziedu vairumbāze Rīgā. Vislabākā puķu izvēle. Ziedu vairumbāzes Rīgā. Ļoti akurāta ziedu saglabāšana. Mēs domājam par mūsu klientiem

Ziedu vairumbāzes Rīgā. Brīnišķīgas cenas. Ziedi ar piegādi pa Rīgu un Latviju!

Ziedi vairumbāze. Labs personāls un pārdomāta apkalpošana. Ziedu vairumbāze. Pērciet ar prieku, ziedu vairumbāzes. Ziedu vairumbāzes Rīgā. Labs Latvijas ziedu veikals. Pasūtiet izdevīgi. Droša ziedu uzglabāšana. Pieņemam pasūtījumus 24 stundas. Pasūtiet svaigus ziedus mājaslapā ZieduBaze.eu. Mēs nodrošinām jūsu ziedu KVALITĀTI sistemātiskām piegādēm ✈✈ 3 reizes nedēļā ✈✈. Ļoti ātra un uzmanīga puķu piegāde. Klientiem eksistē iespēja pievienot grozā ziedus no vienas kastes. Tas ir diezgan komfortabli un ļoti izdevīgi, pasūtiet pie mums, ja Jūs vēlaties piegādāt ļoti pieejamus un labus ziedus.. Mūsu uzņēmums rūpējas par saviem pasūtītājiem. Ziedi vairumā nopirkt. Nopirkt ziedus vairumā. Nopirkt ziedus par vairumcenām. Ziedu bāze Rīgā. Lētas rozes vairumā. Vairumtirdzniecības bāze Rīgā. Ātrs un ērts grozs. Ziedu bāze Rīgā. 24 stundas diennaktī. Ziedu bazes Rīgā. Ziedu bāze mežciemā. Vairumtirdzniecības bāze Rīgā. Labāku cenu kontrole. Ziedu bāze pārdaugavā. Ziedu vairumtirdzniecības bāze pārdaugavā. Puķu bāze Latvija. Vairumtirdzniecības bāzes Rīgā. Pērciet ar prieku. Puķu bāze. Puķu bāze Rīgā. Svaiguma kontrole. Puķu bāzes Rīgā.

2
KLIENTU IEEJAIeeja
Reģistrācija
Paroles atjaunošana
2
+371 27 27 3227
Artilerijas iela 25,
Centra rajons, Rīga
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. Kontakti

Kontakti

Atbalsta dienests:

+371 27 27 3227 - gaidām Jūsu zvanus par jebkuriem jautājumiem

E-mail: info@ziedubaze.eu

Bankas rekvizīti

Ja Jūs esat vienojušies ar mūsu menedžeri par individuālo maksājumu un pieņemat lēmumu par apmaksu ar bankas pārskaitījumu, izmantojiet sekojošus  rekvizītus: 

SIA ZIEDU BĀZE RĪGA

Reģ.Nr. 40203062931

PVN Nr: LV40203062931

Swedbank: LV83HABA0551043374789

Artilērijas iela 25, Rīga

Juridiskā adrese: Matīsa iela, 8, Rīga, LV-1001

Adrese pušķu pašizvešanai

Artilerijas iela 25, Centra rajons, Rīga, LV-1001

Artilērijas vieta kartē

 

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā